Czym się wyróżnia grawerowana biżuteria?


Biżuteria grawerowana najbardziej kojarzy się z projektami obrączek ślubnych, jednak to jedno z wielu zastosowań grawerowania. Zawieszki na naszyjniki z grawerem, czy grawerowane bransoletki, stanowią dowód uznania, przyjaźni i miłości. Ciągle chętnie wybierane są na szczególne okazje.

Doskonały prezent na rocznicę ślubu czy chrzest

Zastanawiając się nad wyborem prezentu na rocznicę ślubu, warto wybrać pierścionek lub naszyjnik z grawerem upamiętniającym ten dzień. Grawerem może być sama data albo data w połączeniu z sentencją. To szczególna pamiątka, która każdej kobiecie przypadnie do gustu. Spójrzcie, jeśli chcecie zobaczyć przykłady wspaniałego graweru na biżuterii. Ekskluzywną biżuterię grawerowaną można również podarować dziecku lub chrześniakowi na Chrzest lub Komunię Świętą. Może być to grawer wykonany na krzyżyku lub medaliku.

Wybierz własną sentencję, a także czcionkę

Grawer wydaje się zwykłym napisem, jednak dla osoby obdarowanej ma szczególną wartość. Dlatego projektując biżuterię na zamówienie, warto zadbać również o treść grawera, która będzie przypominać obdarowanej osobie o szczególnych okolicznościach otrzymania prezentu. Ponadto można również wybrać czcionkę grawera, która może być bardziej lub mniej dekoracyjna, jednak powinna być w miarę czytelna, aby każdy mógł przeczytać dedykację.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*