Jak zawnioskować o kredyt bez zaświadczenia o dochodach?

Wiele osób korzysta dziś z pomocy kredytów bankowych w trudnych sytuacjach. Większa część zobowiązań zaciąganych w Polsce to zwykła konsumpcja, a Polacy pożyczają na życie i codzienne wydatki. Sporym powodzeniem cieszą się pożyczki pozabankowe oraz kredyty na niewielkie kwoty rzędu kilku tysięcy złotych. Bardzo często taki produkt to kredyt bez zaświadczeń o dochodach. Procedura jego przyznawania jest bardzo uproszczona i można liczyć na liczne udogodnienia. Przede wszystkim, nie ma konieczności udowadniania bankowi swoich dochodów.

Weryfikacja wysokości dochodów klienta

Zazwyczaj bank udzielając takiego kredytu weryfikuje swojego klienta w inny sposób. Najczęściej kredyt bez zaświadczeń o dochodach udzielany jest stałym klientom, którzy prowadzą swoje rachunki w danym banku np. https://eportfel24.pl/oferta/pozyczka-gotowkowa-bez-zaswiadczen/. Wówczas ma on możliwość weryfikacji ich comiesięcznych wpływów, ale również wielu zobowiązań. Niekiedy banki wymagają od nowych klientów przedstawienia formularza zeznania podatkowego, który składany był w poprzednim roku podatkowym.

Sposób wnioskowania o kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Aby otrzymać taki kredyt, można udać się do najbliższej placówki banku tylko z dowodem osobistym. Poza tym, często istnieje możliwość wnioskowania drogą telefoniczną, poprzez stronę internetową bankowości elektronicznej oraz aplikację mobilną banku. Obecnie banki starają się spełniać oczekiwania swoich klientów i oferują szereg różnych możliwości.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*